Po raz drugi Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Po bardzo pozytywnym odzewie w zeszłym roku, postanowiliśmy ponownie zorganizować escape room. Zapraszamy wszystkich uczniów klas III-VIII z terenu naszej gminy. Gra będzie nosiła tytuł „Alicja i Kleks pokażą, że czytanie ma sens!”. W tym roku bowiem przypada 125. rocznica śmierci Lewisa Carolla (autora „Alicji w Krainie Czarów”) oraz 125. rocznica urodzin Jana Brzechwy (autora „Akademii Pana Kleksa”). Uczestnicy będą mogli wziąć udział również w bajkowych kalamburach, grach karcianych oraz układaniu hasła z rozsypanki wyrazowej.

Ponadto po grze odbędzie się projekcja filmu pt. „Moja mama Gorylica”.

Na wydarzenie obowiązują zapisy – rodzic może zgłosić dziecko telefonicznie pod numerem 655492370 lub osobiście w bibliotece. Wymagane jest też podpisanie zgody (w załączniku).

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Zgoda rodzica docx 13.24 KB Super User